چاپ تقویم اختصاصی سال ۱۴۰۳ در چاپ آنلاین کارو با بیش از ۲۰ سال سابقه در امر چاپ، صورت می گیرد. این گروه ، انواع تقویم را با قیمت ارزان و مناسب و در کیفیتی عالی تولید می نماید. چاپ آنلاین کارو تقویم های رومیزی سال ۱۴۰۱ را به صورت اختصاصی طراحی و تولید کرده و به چاپ می رساند. تقویم رومیزی سفارشی مطابق با درخواست شما انجام خواهد شد.

چاپ تقویم اختصاصی

چاپ تقویم اختصاصی

چاپ تقویم اختصاصی و سفارشی ، تقویمی است که به سفارش مشتری و با توجه به موضوع کاری طراحی می شود و سپس چاپ می شود. طراحی را گروه طراحی چاپ آنلاین کارو انجام می دهد و چاپ توسط چاپخانه انجام می شود. البته اگر مشتری طراحی را خود انجام دهد، چاپخانه فقط امر چاپ تقویم اختصاصی و سفارشی را انجام خواهد داد.

طراحی تقویم رومیزی اختصاصی

همچنان که از نام تقویم رومیزی اختصاصی و سفارشی پیداست، بایستی طراحی آن منحصر به فرد و اختصاصی صورت بگیرد و صفحات داخلی آن با طراحی زیبا و چشم نوازی بوده و همچنین شامل نوشته ها و لوگو مد نظر سفارش دهنده باشد.

این خود نیازمند طراحی خلاقانه و مبتکرانه می باشد که گروه طراحی و چاپ آنلاین کارو این توانایی را داشته و می تواند در صدد چاپ تقویم رومیزی اقدام نماید.این تیم با سالها تجربه در زمینه طراحی انواع تقویم رومیزی ، تقویم رومیزی را با توجه به میل و درخواست مشتری طراحی خواهد نمود.

ضمن آنکه تقویم رومیزی اختصاصی به شما امکان می دهد هر ماه را با لحظات مورد علاقه خود اختصاص دهید. با داشتن نمایشگر ۱۲ ماهه و انتخاب های سفارشی فراوان، می توانید مناسبت های مهم مانند تولدها و سالگردها را به راحتی با عملکردهای متن و تصاویر مشخص کنید.

ایجاد خلاقیت با تصاویر و متون

تقویم عکس های شخصی شده را تزئین کنید و تاریخ ها یا یادآوری های مهم را با تمبرهای داخلی و برچسب های مناسب، علامت گذاری کنید یا متن سفارشی خود را برای شخصی سازی تقویم رومیزی خود وارد کنید. می توانید فیلترها را به عکس های خود اضافه کنید. با  فیلترهای عکس منحصر به فرد، جلوه ای زیبا به عکس های خود بدهید. به راحتی می توانید عکس های خود را به آثار هنری مانند آبرنگ، مداد رنگی و موارد دیگر ترکیب کنید.

پایه محکم تقویم رومیزی اختصاصی

چاپ تقویم اختصاصی چاپ آنلاین کارو با دوامی بالا و به صورت سفارشی در کیفیتی ممتاز تهیه شده و دارای پایه هایی محکم و با ثبات بالا می باشد. آنها دارای یک پایه داخلی برای نمایش آسان بوده و می توانند ماندگاری بالایی داشته باشند.

تولید محتوا : داریس