خلاقانه بودن چاپ کارت ویزیت و کیفیت در چاپ آن ، ماندگاری کارت را در ذهن مخاطب افزایش می دهد. قطعا خودمان با این موضوع مواجه شده ایم که کارت ویزیت هایی با طراحی معمولی و با کاغذی ضعیف و نامرغوب به دستمان رسیده است و این تصور را در ما ایجاد کرده است که صاحب کارت، خدمات و یا کالایی بی کیفیت ارایه خواهد داد.

چاپ کارت ویزیت

حالت رنگی در طراحی کارت ویزیت و چاپ

از دیگر نکات طراحی کارت ویزیت اینکه یادتان باشد که در هنگام طراحی کارت ویزیت و چاپ باید حالت رنگی کارت ویزیت CMYK باشد (تصاویری که در مانیتور می­بینیم RGB هستند و تصویر مانیتور با تصویر بعد از چاپ تفاوت دارد!) چرا که اگر در هنگام طراحی کارت ویزیت همین مود رنگی را انتخاب کنید دیگر بعد از چاپ از متفاوت بودن رنگ ها در کامپیوتر با زمان چاپ متعجب نخواهید بود!

طراحی کارت ویزیت و چاپ می­تواند ساعت ها وقت شما را بگیرد اگر حساس باشید هر چند توصیه می­کنیم که وسواس و حساسیت را کنار بگذارید اما در بخش طراحی کارت ویزیت حتما هوشیار باشید که طراحی آن به شکلی نباشد که ارزش برندتان را پایین بیاورد!

بنابراین لازمه یک کسب و کار موفق، معرفی هر چه بهتر خود و کسب و کار به مشتری است و داشتن یک کارت ویزیت خاص که در طراحی و چاپ منحصربه فرد باشد به معرفی هر چه بهتر ما به مشتری کمک شایانی خواهد کرد.

کارت ویزیت هویت کسب و کار است. پس به این محصول مهم اهمیت بدهیم.

نکات کلیدی در طراحی و چاپ کارت ویزیت

۱- طراحی کارت ویزیت

به مانند سایر محصولات تبلیغاتی که طراحی حرف اول را میزند، در کارت ویزیت هم طراحی مهمترین قسمت کارت می باشد. مشتریان خلاقیت در کارت ویزیت را می بینند و خاص بودن کارت ویزیت باعث هر چه بیشتر در ذهن ماندنشان خواهد شد.

گروه تبلیغات و چاپ آنلاین کارو ، با استفاده از تیم طراحان حرفه ای و خلاق خود در خدمت شما مشتری عزیز می باشد تا کارت ویزیت شما به بهترین شکل و با بهترین و خلاقانه ترین طراحی آماده شود.

۲- استفاده از رنگ مناسب در طراحی کارت ویزیت

از رنگ بندی مناسب و متناسب با کسب و کارتان برای متن و اطلاعات درج شده در کارت استفاده نمایید. از شلوغ کردن بیش از حد محیط طراحی شده کارت ویزیت اجتناب کنید تا چشم بیننده به راحتی کارت ویزیت شما را مورد بررسی قرار دهد.

رنگ سازمانی تا آنجا می تواند گسترش یابد که به صورت یک نماد یا نشانه عمل کند و مخاطب با دیدن رنگ سازمانی یک برند، به ماهیت آن برند و سازمان پی ببرد.

۳- درج اطلاعات مهم در کارت ویزیت

بر روی کارت ویزیت بهتر است نام خود و یا شرکت و یا عنوان اداری خودتان را قرار دهید و از قرار دادن تک تک محصولات یا خدماتتان خودداری کنید. اطلاعات مهم و اساسی را که بیانگر زمینه کاری، محصولات و خدمات شماست را به صورت کاملا خلاصه و در جملات کوتاه در کارت ویزیت قرار دهید.

اطلاعات تماس از جمله شماره تماس، آدرس محل کار، آدرس ایمیل، آدرس سایت و آدرس شبکه های اجتماعی از جمله مهمترین اطلاعات هستند که در صورت وجود بهتر است در کارت ویزیت قرار گیرند.

حتما مشخصات کلی به صورت خلاصه و در عین حال قابل فهم باشند و از نوشتن هرگونه متن طولانی و غیر قابل خواندن و فهمیدن اجتناب شود. می توانید نام شرکت و شماره های تماس خود را با سایز بزرگتری قرار دهید تا چشم مشتری راحت تر آن ها را پیدا کند.

0350WF HP 1920x530 may products

جنس چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت ابزاری کوچک و ارزان برای تبلیغات است و باعث معرفی شغل، محصول و تخصص شماست . بر روی کارت ویزیت معمولا اطلاعاتی به صورت خلاصه و مفید نوشته می شود که شامل نام و نشان اشخاص، کسب و کار و خدماتی است که به مشتریان ارایه می شود.

اندازه ی معمول کارت ویزیت ها اغلب یک مستطیل ۸.۵ در ۴.۸ سانتی متری است . در واقع اندازه های مختلف و جنس های دیگر هم  مانند چوب ، پلاستیک ، پارچه وجود دارد که زیبایی کارت ویزیت را دو چندان میکند.

بر روی کارت ویزیت اطلاعاتی در خصوص کسب و کارتان با مشخصات رایج درج میشود. طراحی خلاقانه و مبتکرانه کارت ویزیت بسیار تاثیر گذار است بر اینکه این محصول شما نزد مشتریان نگهداری شود یا دور انداخته شود. یک کارت ویزیت خوب باید به گونه ای طراحی شده باشد که بلافاصله بعد دیدن بیننده جلب توجه نماید و بیننده را به خرید محصول ترغیب نماید .

برای اینکه یک کارت ویزیت پر بازده را در اختیار داشته باشید باید به  طراحی آن و استفاده از رنگ مناسب و درج اطلاعات مهم در کارت ویزیت دقت بالایی داشته باشید. علاوه بر این سه مورد، جنس کارت ویزیت نیز بسیار بر مخاطب تاثیرگذار است. وباعث به یاد ماندن آن در ذهن خواننده میشود.

مرسوم ترین جنس در کارت ویزیت، جنس سلفون است . به دلیل قیمت پایین سلفون این کارت ویزیت ها طرفداران بیشتری دارند ولی از دیگر جنس ها نازک تر هستند . این نوع جنس کارت ویزیت بر روی کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرم چاپ میگردد وبعد روکش از جنس سلفون مات یا براق بر روی آن کشیده می شود.

اطلاعات درباره کارت ویزیت

کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب مربع

کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب مربع

کارت ویزیت لمینت براق طلاکوب

کارت ویزیت لمینت براق طلاکوب

کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب

کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب

کارت ویزیت کتان لمینت طلاکوب

کارت ویزیت کتان لمینت طلاکوب

کارت ویزیت کتان لمینت

کارت ویزیت کتان لمینت

کارت ویزیت لمینت براق دایره

کارت ویزیت لمینت براق دایره

کارت ویزیت لمینت

کارت ویزیت لمینت براق دورگرد

laminet barjeste moraba

کارت ویزیت لمینت برجسته مربع

کارت ویزیت لمینت براق مربع

کارت ویزیت لمینت براق مربع

کارت ویزیت لمینت برجسته

کارت ویزیت لمینت برجسته

کارت ویزیت لمینت براق طرح موج

کارت ویزیت لمینت براق طرح موج

کارت ویزیت لمینت برجسته ویزیتی

کارت ویزیت لمینت برجسته ویزیتی

کارت ویزیت  لمینت براق ویزیتی

کارت ویزیت  لمینت براق ویزیتی

کارت ویزیت سلفون مات دورگرد

کارت ویزیت سلفون مات دورگرد

کارت ویزیت سلفون براق دورگرد

کارت ویزیت سلفون براق دورگرد

کارت ویزیت کتان دورگرد

کارت ویزیت کتان دورگرد

کارت ویزیت ساده

کارت ویزیت ساده

کارت ویزیت پی وی سی 760 میکرون متالیک

کارت ویزیت پی وی سی ۷۶۰ میکرون متالیک

کارت ویزیت پی وی سی 760 میکرون مات

کارت ویزیت پی وی سی ۷۶۰ میکرون مات

کارت ویزیت پی وی سی 760 میکرون براق

کارت ویزیت پی وی سی ۷۶۰ میکرون براق

کارت ویزیت سلفون براق

کارت ویزیت سلفون براق

کارت ویزیت سلفون مات

کارت ویزیت سلفون مات

نکات کلی راهنمای طراحی و چاپ درباره کارت ویزیت :

 1. سفارشات یک روزه فوری فقط در صورت ثبت قبل از ساعت ۱۲:۰۰ فردای همان روز آماده تحویل می باشد (به غیر از پنجشنبه و جمعه) و در صورت ثبت بعد از ساعت ۱۲:۰۰ به عنوان سفارش ثبت شده در روز کاری آینده محسوب می شود.
 2. جهت استفاده از فونت سفید در بک مشکی حتما به نوشته خود استروک مشکی ۲ پیکسل بدهید.
 3. فونت های مشکی خود را بر روی کد رنگی C=0 M=0 Y=0 K=100 تنظیم نمایید و سایز فونت ترجیحا نباید از ۶ پوینت کمتر باشد.
 4. حاشیه برش در کارت ویزیت از طرفین ۵ میلی متر می باشد ، در این قسمت کارت ویزیت نوشته و لوگو قرار نگیرد.
 5. برای زمینه های (بکگراند) مشکی کد رنگ زمینه ی خود را بروی C=100 M=100 Y=100 K=100 تنظیم نمایید.
 6. حتما توصیه می گردد قبل از ارسال فایل خود، توصیه های عمومی طراحی کارت ویزیت را مطالعه نمایید.
 7. برش کارت ها دارای خطا بوده و از طرفین به یک اندازه برابر برش نمی خورند. تا حد ممکن از طرح های قرینه استفاده نکنید.
 8. فایل ارسالی خود را با فرمت JPG ارسال نمایید.
 9. مد رنگی فایل های ارسالی باید CMYK باشد.
 10.  در صورتی که توسط کرل طراحی کرده اید خروجی pdf گرفته و در فتوشاپ به jpg تبدیل نمائید.
 11. در فرم عمومی همیشه تا ۱۵ درصد تغییر رنگ در چهاررنگ اصلی نسبت به مانیتور چاپ وجود دارد و دقیقا رنگ مانیتور در نمی آید. این تغییر امکان دارد در طرفین کـارت ویزیت متفاوت بوده و اصولا جنس کاغذ و نوع روکش بر روی رنگ کار تاثیر خواهد گذاشت.

سوالات متداول درباره کارت ویزیت

+چگونه سفارش کارت ویزیت خود را در چاپ کارو ثبت نمایم؟

ابتدا در بالای صفحه به سامانه ی فروش آنلاین رفته و در قسمت دسته بندی محصولات محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده ودر قسمت هایی که گزینه انتخاب دارند گزینه ی مد نظر را انتخاب نموده و سپس عکس محصول را بارگذاری کرده و در آخر به سبد خرید اضافه کنید و در نهایت پرداخت مبلغ را انجام داده و سفارش خود را به اتمام رسانید.

+فروش حضوری دارید یا می تونیم محصولاتمون رو حضوری تحویل بگیریم؟

درچاپخانه آنلاین کارو هم به صورت حضوری میتوانید محصول خود را سفارش دهید و هم در زمان تحویل کارتان می توانید حضورا محصول مد نظری که سفارش داده اید را تحویل بگیرید. البته در صورت نیاز به مشاوره بیشتر نیز می‌توانید با کارشناسان فروش ما با شماره‌های ۳۳۹۶۳۰۹۲ و ۳۳۹۱۷۶۲۹ -۰۲۱ در ساعات کاری تماس حاصل فرمائید.

چاپ کارو اولین چاپخانه دارای سیستم ثبت سفارش چاپ آنلاین ، این امکان را برای مشتریان محترم خود فراهم کرده است تا بدون نیاز به حضور فیزیکی بتوانند به صورت آنلاین محصول موردنظر خود را سفارش دهندو تحویل بگیرند

دانلود طرح آماده کارت ویزیت