تولید انواع کارت آویز

نمونه هایی از کارت آویز

کارت آویزها ؛ کارت هایی همه فن حریف که در بسیاری از محصولات کاربرد دارند. این کارت ها علاوه بر پوشاک، برای کیف و کفش، مبل و بسیاری از محصولات دیگر قابل استفاده هستند. طراحی و رنگ بندی کارت های آویز بی نهایت بوده و هر رنگ و طرحی را می توان روی اتیکت چاپ نمود. این محصولات علاوه بر اینکه ابعاد مختلفی دارند، متریال متفاوتی هم دارند. گلاسه، لمینت و … از جمله ی این جنس ها هستند.

تگ لباس می تواند حاوی اطلاعات فراوانی باشد. برند، لوگو، بارکد و شماره سریال، اطلاعاتی در مورد جنس پارچه و نحوه نگهداری و شستشو و قیمت و خیلی از موارد دیگر می تواند روی تگ لباس درج شود. حتی گاهی اوقات برای برخی از محصولات نیاز به تعداد بیشتری کارت آویز است زیرا اطلاعات قابل درج در یک کارت جا نمی شود.

چاپ کارت آویز ساده :

با امکان چاپ در دو طرف و قابلیت نصب بر روی انواع درب های آپارتمانی و اداری ابعاد این آویز بگونه ای در نظر گرفته شده،
که امکان نوشتن شماره تماس ها شعار تبلیغاتی و طراحی منحصر بفرد خود بر روی هر درب و آویزه ای باعث جلب نظر مخاطبین و مشتریان شود. 
این محصول در انواع یکرو و دورو با روکش سلفون مات جهت بالا بردن ضخامت این تراکت استفاده می شود،
که کاغذ در نظر گرفته شده برای تولید این محصول با گرماژ  و ۳۰۰ گرم در فرم های عمومی تعریف شده است .

انواع کارت آویز :

ساده

دورگرد

عصایی

پروانه ای

تراکت آویز تبلیغاتی

اتیکت آویز تبلیغاتی

کارت آویز

سفارش آنلاین

ردیفمحصوللینک ثبت سفارش
۱کارت آویز سادهسفارش کارت آویز ساده
۲کارت آویز دورگرد سفارش کارت آویز دورگرد
۳کارت آویز عصاییسفارش کارت آویز عصایی
۴کارت آویز پروانه ایسفارش کارت آویز پروانه ای
۵تراکت آویز تبلیغاتیسفارش تراکت آویز تبلیغاتی
۶اتیکت آویز تبلیغاتیسفارش اتیکت آویز تبلیغاتی

نکات مهم برای تولید کارت آویز

وقتی برای چاپ این محصول اقدام می کنید باید در نظر داشته باشید که چگونه برای طراحی آن سفارش دهید وچه اطلاعاتی باید در آن درج شود.
به یاد داشته باشید که با طراحی گردن آویز شما یک فرصت رایگان برای  تبلیغات  خواهید داشت،پس از فرصت استفاده کنید و مهم ترین اطلاعات را بر روی محصول خود نمایش دهید.
برخی گردن آویز ها مانند گردن اویز های مربوط به نمایشگاه یا کنفرانس ها لازم است اطلاعات خاصی بر آن درج شود در اینجا به ذکر چند نکته تاکید می کنیم.

بزرگ نوشتن اسم افراد؛ یکی از اهدافی که برای تولید و سفارش این محصول وجود دارد این است که افراد با یکدیگر اشنا شوند ،بنابراین در تسهیل ارتباط نقش مهمی را ایفا می کند؛ از این جهت وقتی نام افراد را بزرگ چاپ می کنید کمک می شود تا افراد یکدیگر را راحت تر پیدا کنند.
خصوصا زمانی که افراد یکدیگر را نمی شناسند و صرفا با دیدن این محصول باید یکدیگر را پیدا کنند. یک راه دیگر برای آشنایی سریع تر افراد این است که هررده شغلی رنگ خاصی از کارت ها را داشته باشند.

جهت ثبت سفارش و آخرین اخبار و اطلاعات اینجا کلیک کنید.