چاپ پاکت‌نامه اداری

پاکت‌نامه از آن دسته ابزار تبلیغاتی که به عنوان اولین نماینده هویت برند ما وارد سازمان مخاطب می شود.
نشانی های مهم از قبیل لوگو، نام شرکت، آدرس، شماره تلفن و اطلاعات شبکه های مجازی باید روی آن چاپ شود.
پاکت نامه اداری میتواند حاوی نامه و قراردادها و فاکتور و اقلام تبلیغاتی می باشد که وجود آن در هر کسب و کاری بسیار مفید و به نوعی باعث افزایش اعتبار و اعتماد برند ما می شود.


چاپ پاکت نامه در انواع سایزها و با انواع کاغذ در گرماژ های مختلف و جنسهای مختلف در مجتمع چاپ کارو با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت در کمترین زمان طراحی و تولید می گردد.

پاکت

انواع پاکت‌نامه 


در چاپ پاکت‌نامه فوری ابعاد مختلفی از جمله A3, A4, A5  و ملخی ( نامه ) دارد و طراحی آنها طوری انجام می شود که در یک مدل درب از ضلع بزرگتر ( طول ) و از بالا باز میشود که به آن پاکت کیفی گفته میشود .
در مدل دوم درب آن بر روی ضلع کوچکتر ( عرض ) قرار می گیرد  که به آن مدل کیسه ای یا ژاپنی گفته می شود . 
مدل پاکتهای کیفی در ایران بسیار پر مصرف تر هستند. 


پرمصرف ترین انواع کاغذ مصرفی در تولید پاکت ، کاغذ تحریر و یا گلاسه و یا کتان  می باشد .

گلاسه

 این پاکت نامه‌ها از جنس ورق‌های گلاسه تولید می‌‌شوند. کاغذ گلاسه از انواع کاغذهای دو رو است که به منظور برخورداری از سطح صاف و براق بودن، داشتن کیفیت بالا و وزن کمی سنگین‌تر نسبت به کاغذهای معمولی مورد استفاده قرار می‌گیرد. نشاسته به جذب جوهر و همچنین هموار شدن سطح کاغذ کمک می‌کند و پلاستیک به منظور ضدآب بودن به خمیر کاغذ اضافه می‌شود.

کتان

کتان به نوعی از کاغذ بافت دار گفته می‌شود که در ساخت برخی از پاکت نامه‌ها از این کاغذ استفاده می‌شود و نسبت به سایر مدل‌ها ضخیم‌‌تر هستند. این نوع کاغذ قابلیت جذب بالای مرکب را دارد و سریعا خشک می‌شود. کاغذ کتان به دو صورت کتان آلمان و کتان امباس عرضه می‌شود.

تحریر

یکی از مزایای کاغذ تحریر، وزن پایین این نوع از کاغذ است که نسبت به دو مدل قبلی از ظرافت بیشتری برخوردار است. این محصول در گرماژ ۷۰، ۸۰، ۱۰۰ و ۱۲۰ تولید می‌شود که نوع ۱۲۰ گرمی آن ضخیم‌‌تر و برای مصارف خاص به کار می‌رود. در تولید پاکت نامه کاغذ تحریر متداول‌ترین نوع کاغذ به شمار می‌رود و در عین سادگی همواره طرفداران خاص خود را حفظ کرده است.