جعبه کارتنی

جعبه و بسته بندی کارتنی برای محصولاتی با وزن سنگین در ابعاد بزرگ تر استفاده می شوند. معمولا کارتنها از ورق های کارتنی تشکیل می شوند که در انواع کارتن سینگل فیس، سه لایه، پنج لایه و در موارد نادر کارتن هفت لایه میباشند. هر چه میزان لایه های کارتن بیشتر باشد مقاومت آنها نیز در برابر آسیب های خارجی بیشتر شده و از محصول به خوبی محافظت می کنند.

هاردباکس

برای سفارش جعبه های کارتنی لازم است که ابعاد آن را به طور دقیق در اختیار کارشناسان فروش کارتن سازی و جعبه سازی بگذارید تا بتوانند با توجه به اطلاعات دقیق شما بهترین و مناسب ترین بسته بندی را برای کالاها طراحی و تولید نمایند و یا به صورت آنلاین استعلام قیمت خود را نسبت به جعبه بسته بندی موردنظرتان داشته باشید.

جعبه و بسته‌بندی

جعبه مقوایی

در بحث آموزش جعبه سازی اول از همه باید مقواهایی که با آنها جعبه مقوایی ساخته می شوند را بشناسید. متداول ترین مقواها در بازار شامل: ایندربرد، پشت طوسی، گلاسه، تحریر می باشند که هر کدام دارای گرماژهای متفاوتی هستند و با توجه به نوع محصول استفاده میشوند. گرماژ مقوا کمک میکند تا جعبه استقامت خوبی پیدا کرده و از محصول در برابر آسیبات خارجی محافظت کند.

جعبه و بسته‌بندی

صنعت جعبه و بسته‌بندی در ارزش هر کالایی نقش به سزایی دارد. طراحی جعبه و بسته‌بندی در طول سالیان دگرگونی‌های و تحولات بسیاری به خود دیده است. تنوع گسترده این صنعت، انتخاب را برای مشتریان بسته به طراحی، نوع کاغذ، ارزیابی و تولید بسته‌ها بسیار دشوار شده است. برای مشتریان عزیز گزینه‌های مختلفی برای انتخاب جعبه و بسته‌بندی وجود دارد. از جمله رایج‌ترین نوع جعبه و بسته‌بندی می‌توان به جعبه مقوایی، جعبه راه راه، جعبه پلاستیکی، جعبه سفت و سخت، کیسه نئوپان، کیسه پلی و کیسه‌های فویل اشاره کرد. هر کدام از انواع، بسته به فواید و ویژگی‌های خود دارای قیمت‌های مختلف هستند.